Belen Medya web tasarm hizmetlerine hzla devam ediyor. | BELEN MEDYA | KOCAEL WEB TASARIM | KURUMSAL TASARIM | ZMT WEB TASARIM
Belen Medya web tasarm hizmetlerine hzla devam ediyor.

Kocaeli ve evresinde her trl grafik tasarm, web tasarm reklam, afi matbaa konularnda hizmet vermekteyiz.


Bir reklam ajansnn “tam hizmet” kapsamna dijital mecralara fikir ve i üretmesi gerekliliini çok önceden fark edip bunu uygulamaya koymu, deneyimli bir ekibe ve tecrübeye, hatta bu baarnn getirdii ödüllere sahip, butik bir reklam ajans Belen Medya Reklamn her alannda hizmet vermekteyiz. Reklam verenin kapmz çalmasna neden olan her türlü ihtiyac deerlendirip, zaman, emek ve para kayb yaamadan, üstüne en uygun çözüme kavumasn salamak bizim iimiz. Sfrdan bir marka yaratmay da mevcut bir markaya deer katmay da severiz. Sadece tasarm anlamnda deil, farkl fikirleri, deiik mecralar, bambaka yollar hzla kat etmekte olduça hünerliyiz.

Müterimizin yerli yabanc tüm rakiplerini mutlaka inceleriz. Farkl sektörlerden pek çok markaya youn kampanyalar yaptmz için salam bir aratrmac kimlie sahibiz. Hiç reklam çalmas ya da web sitesi yaptrtmam bir müterinin endielerini iyi biliriz. Snrlar zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklamverene fikir vermek ve deiik çalmalara açk olmasn salamak için yardmc olmay biliriz. Site haritasn oluturmadan, pazarlama aktivitelerini ivmelendirmek için strateji oluturmaya kadar her admda devreye girer, yol gösterici oluruz. Baarl ilere imza atmak için oldukça titiz ve aratrmac bir ekilde, ciddi vakit ayrarak çalmamz gerekir. Bu nedenle kalabalk müteri portföyü ile zamana kar i çkartmaya çalmak yerine az ama öz müteri ile çalmay tercih ederiz. Büyük markalarn yüksek bütçeli kampanyalarn gerçekletirmenin yan sra sadece” bir web sitem olsun” diye gelen reklamverene de severek hizmet veririz.

BELEN MEDYA 2014