BELEN MEDYA

Herşey bir yana, bizim için önce dost ve aile olmak önemliydi.


Bir reklam ajansının “tam hizmet” kapsamına dijital mecralara fikir ve iş üretmesi gerekliliğini çok önceden fark edip bunu uygulamaya koymuş, deneyimli bir ekibe ve tecrübeye, hatta bu başarının getirdiği ödüllere sahip, butik bir reklam ajansı Belen Medya Reklamın her alanında hizmet vermekteyiz. Reklam verenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip, zaman, emek ve para kaybı yaşamadan, üstüne en uygun çözüme kavuşmasını sağlamak bizim işimiz. Sıfırdan bir marka yaratmayı da mevcut bir markaya değer katmayı da severiz. Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte olduça hünerliyiz.

Müşterimizin yerli yabancı tüm rakiplerini mutlaka inceleriz. Farklı sektörlerden pek çok markaya yoğun kampanyalar yaptığımız için sağlam bir araştırmacı kimliğe sahibiz. Hiç reklam çalışması ya da web sitesi yaptırtmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz. Sınırları zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklamverene fikir vermek ve değişik çalışmalara açık olmasını sağlamak için yardımcı olmayı biliriz. Site haritasını oluşturmadan, pazarlama aktivitelerini ivmelendirmek için strateji oluşturmaya kadar her adımda devreye girer, yol gösterici oluruz. Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerekir. Bu nedenle kalabalık müşteri portföyü ile zamana karşı iş çıkartmaya çalışmak yerine az ama öz müşteri ile çalışmayı tercih ederiz. Büyük markaların yüksek bütçeli kampanyalarını gerçekleştirmenin yanı sıra sadece” bir web sitem olsun” diye gelen reklamverene de severek hizmet veririz.

Yardımcı

Özgün

İyi bir tasarımcı , farklı, hayal gücüne sahip ve özgün olmak için sahip olduğu konumun tüm avantajlarını kullanır.

Yardımcı

Hızlı

Vakit nakittir” sözü hızın önemini en iyi açıklayan sözlerdendir. Özetle, hızlı olmak, en önemli rekabet avantajıdır.

Yardımcı

Tecrübeli

Artık sadece tecrübe değil değişen koşullara göre gelecekte başarı için yenilenebilen tecrübe önemlidir.

Yardımcı

Titiz

İnsanlığa faydalı olmak için yaptığımız işi düzenli ve titizlikle yaparız. Bu bizim olduğu kadar müşterilerimizinde hoşuna gider.

Yardımcı

Farklı

İş “farklı olmak” faslına geldiğinde, fark edilmek konusunda yeterince mesafe katetmiş olmanız gerekir.

Yardımcı

Ciddi

Bir başka nokta, ister yüzeysel ister derin veya aydın düşünsün, düşünen kişinin düşünme eyleminde bulunurken "ciddi" olması gerekir.

Yardımcı

Yol Gösterici

Fikirlerin yol gösterici olması gerekir kuşatıcı değil. Fikirkerimizi sunarken karşı tarafında isteklerini gözardı edemeyiz.

Yardımcı

Yardımcı

Verimli nitelikli iş gücü kaynağı ihtiyaçlarının karşılanması ve planlanmasına yardımcı olmayı hedef edindik.

BELEN MEDYA 2014