NELER YAPARIZ?

Kurumsal Web Tasarım

Biz, size en uygun alan adını belirler, bunu adınıza tescil ederiz. E-mail adreslerinizi açar ve kurulumlarını yaparız. Firma ve ürün bilgilerinizle de web site tasarımınızı en iyi şekilde yapar ve kullanıma açarız. 10 yılı aşkın bir süredir web tasarımı hizmeti veren firmamız, sizin internette etkin bir şekilde yeralmanızı ve yepyeni müşteriler edinmenizi sağlayacaktır.

E-Ticaret Sistemi

Bilgilerin elektronik ortamda tutulması ile, herhangi birisi, herhangi bir zamanda herhangi bir yerden ihtiyaç duyduğu bilgiye bir başkasına gerek kalmadan ulaşabilmektedir. Fiyat listeleri, sipariş formları, tanıtım filmleri, vb. materyaller firmanın servis bilgisayarından intranet aracılığı ile güncel olarak erişilebilmektedir.

Dijital Katalog

bilgisayar, dijital ortamda ürün veya hizmetlerinizi etkileyici görsellikle internet sitenizde veya CD ile çalıştırılıp, tanıtılmasını sağlar. Dijital Katalogların en büyük avantajı, ise baskıya dönüştürdüğünüz kataloglarınıza göre maaliyetinin çok düşük olmasıdır. Ayrıca dijital kataloğun görsel açıdan daha zengin olması, daha çok kişiye ulaşmasının sağlanması ve kısasürede teslim edilmesi diğer avantajlarıdır.Dijital kataloglar ek bir program kullanmaksızın tüm Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlarda görüntülenebilmektedir. En temel bilgisayar kullanıcıları bile kolaylıkla sayfaların arasında gezinebilir ve aradığı bilgiye yardım gerekmeksizin ulaşabilir.

Web Tasarım

Kurumsal tanıtım siteleri, e-ticaret, dijital katalog, tanıtım videosu..

Grafik Tasarım

Kurumsal renk belirleme, logo tasarımı, reklam afişleri hazırlama..

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik çalışması, kartvizit, antetli kağıt, zarf, cepli dosya vs..

Matbaa Basım

Dijital baskı, fatura basımı, kartvizit, katalog baskısı, özel kesim

BELEN MEDYA 2014